Друга річниця повномасштабного російського вторгнення в Україну

Дата: 23.02.2024 11:21

Друга річниця повномасштабного російського вторгнення в Україну

24 лютого 2022 року о 3:40 ранку росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію нашої держави. Цієї суботи, 24 лютого, виповнюється два роки -731-й день війни.

Трагічні події розгорнутої російськими окупантами війни не оминули і нашу громаду.  Захищаючи територіальну цілісність та незалежність  України віддали за  свободу, майбутнє наших дітей, своє життя, 13 найкращих ГЕРОЇВ  ЗАХИСНИКІВ:

МИХАНЮК ВАСИЛЬ (ІВАН) МИКОЛАЙОВИЧ; РОМАНЮК ВІОРЕЛ ВАСИЛЬОВИЧ; ПРОНІН ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ; АНДРУСИК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ; ДОЗИДЕНКО ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ; ЧЕРНЕЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ; ГРАБКО ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ; ФАНАР ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ; ДУБНЯК ЄВГЕН ДМИТРОВИЧ; ЛИПНИЦЬКИЙ ВІТАЛІЙ ЙОСИПОВИЧ; СТЕПАНЧУК РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ; МОСКАЛЮК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ; КІРОНДА РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ.

Три сім'ї рідківчан більше року в очікуванні на повернення до рідної домівки безвісти зниклих військовослужбовців – СИРИМАКА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА; КРАСОВСЬКОГО ВАСИЛЯ ГРИГОРОВИЧА; ВЛАСІКОВА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА.

З метою гідного вшанування подвигу та увічнення пам'яті наших ГЕРОЇВ- керівниками громади проведені лаконічні церемонії покладання квітів та лампадок до місць їх поховань. Проведено зустріч з членами родин  зниклих безвісті військовослужбовців. Відвідано по місцю проживання членів сімей загиблих Героїв, в яких виховуються діти до 18 років.

ВІЧНА СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ ТА ГЛИБОКІ СПІВЧУТТЯ БЛИЗЬКИМ РОДИЧАМ.

Сьогодні наші земляки - захисники і захисниці щодня роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги. Слава Україні!