Магальська громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Повідомлення про оприлюднення проєкту  документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 28.02.2024 16:55
Кількість переглядів: 75

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення проєкту  документа державного планування

та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Детальний план території для розміщення офісно-складських та інших будівель на земельній ділянці з кадастровим номером 7323083600:02:004:0053, площею 0,2005 га по вул. Комунальників в с. Магала Чернівецького району Чернівецької області (далі – ДПТ).

Зміст ДПТ: детальне планування земельної ділянки по вул. Комунальників в с. Магала з розміщення офісно-складських та інших будівель.

Цілі ДПТ: забезпечення комплексності забудови території; деталізація планувальної структури території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту; уточнення червоних, жовтих ліній та ліній регулювання забудови; уточнення меж всіх обмежень у використанні земель згідно із законодавством, державними будівельними нормами, санітарно-гігієнічними нормами, спеціальною документацією; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки;  визначення містобудівних умов та обмежень; визначення цільового призначення земельної ділянки та її функціонального використання; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; охорони та поліпшення стану навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення; використання підземного простору.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Магальська сільська рада.

 

Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення: з 29 лютого 2024 року до 29 березня 2024 року.

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення: зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; в електронному вигляді на електронну адресу: magala.rada@ukr.net.

Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 29 березня 2024 р.

Час проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 11:00 год.

Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): Магальська сільська рада (60313, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Магала, вул. Г.Нандріша, 61

Орган, від якого можна отримати інформацію, та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Магальська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області (60313, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Магала, вул. Г.Нандріша, 61, тел. 037(33)-622-85; 037(33)-612-88; e-mail: magala.rada@ukr.net). Відповідальна особа: Саінчук Степан Іванович, тел. 037(33)-622-85; 037(33)-612-88). 

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Магальська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області (60313, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Магала, вул. Г.Нандріша, 61, тел. 037(33)-622-85; 037(33)-612-88; e-mail: magala.rada@ukr.net). Відповідальна особа: Саінчук Степан Іванович, тел. 037(33)-622-85; 037(33)-612-88). 

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Магальська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області (60313, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Магала, вул. Г.Нандріша, 61, тел. 037(33)-622-85; 037(33)-612-88

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводилися.

Замовник/Уповноважена особа замовника:

Магальська сільська рада / Саінчук Степан Іванович

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь