Москалюк  Сергій  Іванович    24.10.1974 р. – 28.11.2023  р.

Дата: 29.02.2024 10:45

Москалюк  Сергій  Іванович    24.10.1974 р. – 28.11.2023  р.

Дитячі  та  юнацькі  роки  Героя  пройшли  в селі  Бобівці Сторожинецького  району  Чернівецької  області. З  2011 року  проживав з родиною  у Рідківцях.
      Після  повномасштабного  вторнення   російських  окупантів  у 2022 році  не  роздумуючи  став  на  захист  нашої  країни.  Головний   сержант. Проходив військову службу на посаді командира  кулеметного відділення кулеметного взводу механізованого  батальйону військової  частини  А  4667.
     Героїчно   поліг  на  полі  бою  28.11.2023 року під  час  виконання  бойового  завдання   біля  населеного  пункту  Кліщіївка  Бахмутського  району  Донецької  області.
     Нагороджений відзнакою  «За  жертовне  служіння   у  лавах  Збройних  Сил  України», ПОСМЕРТНО.

ВІЧНА  ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!
СЛАВА  ГЕРОЮ!
СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ  СЛАВА!