Пронін  Євген  Миколайович    23.03.1973 р. – 20.03.2022  р.

Дата: 01.03.2024 15:27

Пронін  Євген  Миколайович    23.03.1973 р. – 20.03.2022  р.

Дитячі  роки  Героя  пройшли  на  території  російської федерації.  В  11  років   з  родиною  переїхав в  село  Топорівці  Новоселицького району  Чернівецької  області.  Після  одруження  проживав в Рідківцях.  Брав  участь у  подіях  на  Майдані  під  час  Революції  гідності,  АТО  у  першому  складі батальйону  «Карпатська  січ».  Під  час  арт-обстрілу  в  2015  році  біля  Донецького  аеропорту  внесений  у  список  загиблих,  за  що  отримав  нагороду  посмертно,  але  вижив  і  продовжував  воювати.  Невдовзі  повернувся  додому  через  поранення.
     24.02.2022  року  пішов  добровольцем  на  війну. Проходив службу  в  складі  10 –ї  окремої гірсько-штурмової бригади, снайпер-стрілець.
     За  бойові  заслуги  перед  Батьківщиною    нагороджений   8  медалями  та відзнаками.
     Героїчно поліг  на  полі  бою  20.03.2022 року під  час  виконання  бойового  завдання   у  селі  Загальці   Бучанського  району   Київської  області.

ВІЧНА  ПАМЯТЬ ГЕРОЮ!
                                                                                СЛАВА  ГЕРОЮ!
                                                               СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ  СЛАВА!