Відбулося  чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 14.03.2024 09:57

Відбулося  чергове засідання виконавчого комітету

13 березня 2024 року під головуванням секретаря сільської ради Анжели КРІСТЕЛ відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Заслухано інформацію про стан виконання на території громади Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та постанови Кабінету Міністрів України №1487 від 30.12.2022 року «Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів», затверджено заходи з підготовки теплового господарства комунальних установ сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

Надано матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, встановлення пам'ятника, у зв'язку з проведенням хірургічної операції  учасникам бойових дій та членам їх сімей, родичам безвісти зниклих військовослужбовців, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, іншим категоріям громадян.

Встановлено статус дитини позбавленої батьківського піклування неповнолітнім з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території громади.