Відбулася чергова сесія сільської ради

Дата: 18.03.2024 08:21

Під головуванням  сільського голови Степана Саінчука  відбулося чергове пленарне засідання 31 сесії сільської ради. Депутатами внесено зміни в організацію харчування в закладах освіти громади. Зокрема встановлено:

1)вартість харчування на одного вихованця в закладах дошкільної освіти Магальської територіальної громади в сумі до 70,00 грн. на день;

2)вартість харчування на одного учня в ліцеях Магальської територіальної громади в сумі до 50,00  грн. на день;

3)батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти в розмірі 50% від вартості харчування на день (50% оплачується за рахунок місцевого бюджету);

4)сім'ї, в яких троє або більше неповнолітніх дітей, вносять плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у розмірі 25% від вартості харчування на день (75% оплачується за рахунок місцевого бюджету);

5)батьки учнів 1-4 класів ліцеїв територіальної громади сплачують за харчування дітей 50% від вартості за день (50% оплачується за рахунок місцевого бюджету).

Звільнити на 100% від середньоденної вартості харчування за рахунок коштів місцевого бюджету  наступну категорію вихованців закладів дошкільної освіти та учнів ліцеїв:

1)дітей-сиріт, напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

2)дітей з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних групах(класах):

3)дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»:

4)дітей, батьки яких є учасниками бойових дій;

5)дітей, батьки яких отримали інвалідність, зникли безвісти або загинули під час участі в бойових діях;

6) дітей, які мають статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО);

7)дітей, батьки яких мобілізовані та проходять військову службу під час воєнного стану;

8) дітей, які перебувають на обліку Служби у справах дітей Магальської сільської ради як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.

Для оформлення пільг на харчування у закладах освіти батькам (одному з батьків) або особі, яка їх замінює, необхідно надати керівнику закладу освіти наступні документи:

1)для дітей-сиріт, напівсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

- заява опікуна;

- копія свідоцтва про народження;

- копія документа, що посвідчує статус дитини (рішення суду або виконавчого комітету, копія свідоцтва про смерть одного з батьків).

2)для дітей з інвалідністю та дітей з  особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних групах(класах):

- копія свідоцтва про народження;

- копія документа (довідки, посвідчення або висновку інклюзивно-ресурсного центру), що підтверджує статус дитини.

3)для дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка управління праці та соціального захисту населення, що підтверджує статус малозабезпеченої сім’ї.

4) для дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій:

-заява одного з батьків;

-копія свідоцтва про народження;

-копія документа, що засвідчує пільгу, встановлену законодавством України для ветеранів війни – учасників бойових дій;

5)для дітей, батьки яких отримали інвалідність, зникли безвісти або загинули під час участі в бойових діях:

-заява одного з батьків дитини;

-копія посвідчення інваліда війни, ;

-копія свідоцтва про смерть,  довідки про загибель під час участі у бойових діях або про осіб, які зникли безвісти;

6)для дітей, які мають статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО):

-копія свідоцтва про народження;

-копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

7)для дітей, батьки яких мобілізовані та проходять військову службу під час воєнного стану:

-заява одного з батьків (в т.ч., про припинення військової служби);

-копія свідоцтва про народження;

-копія довідки з військової частини або довідка з військового комісаріату, що підтверджує військову службу під час воєнного стану;

8)для дітей, які перебувають на обліку Служби у справах дітей Магальської сільської ради як такі, що опинились в складних життєвих обставинах (далі – СЖО):

- заява одного з батьків;

- довідка служби у справах дітей про  дитину, яка опинилась у СЖО.

Сесією  прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 10 тис. грн.  жителям громади, які уклали перший контракт з Збройними Силами України з 01 квітня 2024 року. Також надано окреме приміщення в Комунальній установі «Магальський будинок культури» Молодіжній раді для організації її роботи,  дозвіл на прийняття в комунальну власність територіальної громади мережі водопостачання та водовідведення по вулиці Г. Нандріша села Магала та пожежної машини, яка буде закріплена за Рідківським старостатом. Затверджено звіт про виконання Фінансового плану КНП «Магальська АЗПСМ» та внесено зміни в місцевий бюджет.