Відбулася чергова сесія сільської ради

Дата: 18.04.2024 15:47

Відбулася чергова сесія сільської ради

Під головуванням  сільського голови Степана Саінчука  відбулося чергове пленарне засідання 32 сесії сільської ради. Депутатами прийнято рішення про передачу в підрозділи Збройних Сил України, де проходять військову службу жителі нашої громади, наземної станції для управління дронами та іншими літальними апаратами і 2-х дронів, зібраних з відповідних комплектуючих, на території  громади. Зазначене майно закуплене за кошти сільського бюджету в рамках програм з підтримки ЗСУ.

Сесією також розглянуті питання про надання соціальних послуг (догляд дома) мешканцям громади, внесено відповідні зміни до Програми підвищення ефективності діяльності Новоселицького центру комплектування та соціальної підтримки, Програми благоустрою населених пунктів та місцевий бюджет. Надано дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації укриттів закладів освіти ТГ та  проектно-кошторисної документації щодо прокладання магістрального водогону для потреб ЗДО «Кастелул Фермекат» с.Прут, на зміни цільового призначення земельних ділянок, розробку технічної документації з інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів освіти в с.Прут. Затверджено технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.

Депутатами розглянуті інші питання порядку денного, з яких прийняті відповідні рішення.