КАРЧА ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ ... Громада вкотре в скорботі ...

Дата: 29.04.2024 12:37

Фото без опису

Магальська сільська рада в особі її голови Саінчука Степана Івановича,  Рідківського старостату, депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та працівників сільської ради висловлює щирі співчуття  дружині, доньці, батькам, друзям, побратимам з трагічної втрати захисника Батьківщини, жителя громади, КАРЧА ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА,  15.10.1977 року народження.

Наш ГЕРОЙ народився та виріс в  Рідківцях.  Закінчив  місцеву  школу. У 2015-2016 роках брав безпосередню участь в АТО на Донбасі.  В 2023 році мобілізований в Збройні Сили України. Проходив службу на посаді  навідника 2 гірсько-штурмового відділення, 1 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти військової частини  А  3715.

За хоробрість, проявлену ініціативу, добросовісне виконання службових обов'язків та бойових завдань нагороджений  Почесним нагрудним знаком головнокомандувача ЗСУ В.Залужного ʺХРЕСТ ХОРОБРИХʺ, відзнакою  ʺЗА  ВІДВАГУʺ 108 Окремого гірсько-штурмового батальйону, іншими медалями.

ВОЛОДИМИР  загинув 27 квітня 2024 року  внаслідок удару дрону  в районі населеного пункту Веселе Бахтуського району Донецької області.

Просимо гідно зустріти кортеж з полеглим  29.04.2024 року о 16.15 від кільця с.Магала  до  рідної домівки. Прощання з Героєм відбудеться у Рідківцях.