Держпраці оголошує конкурс «Мистецтво, що рятує життя» - запрошуємо до участі!
Держпраці оголошує конкурс «Мистецтво, що рятує життя» - запрошуємо до участі!
Цей творчий конкурс, оголошений Державною службою України з питань праці , для тих, котрі вміють викласти свої почуття на папері. Знаєте, як виглядає безпечна праця? Немає значення, скільки вам років, вмієте ви малювати, чи користуєтеся відповідним програмним забезпеченням. Фантазія і почуття - ось що робить ескіз, постер, малюнок витвором мистецтва.
Для участі в конкурсі потрібно зробити кілька кроків!
Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.
До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:
- постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;
- художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;
- малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;
- відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).
Роботи мають бути створені учасниками особисто і відповідати заявленій темі. Роботи на інші теми до участі не допускаються. Конкурс проходить у різних вікових категоріях.
Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі - https://work-competition.netlify.app/art та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png.
Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України.
У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків.
Роботи для участі у конкурсі приймаються до 25 червня включно.
Докладніше із положенням Конкурсу можна ознайомитися на сайті за посиланням: https://work-competition.netlify.app/art.
Конкурс відбувається в два етапи: обласний та національний.
Журі міжрегіонального управління Держпраці оцінює зміст робіт на відповідність заявлений темі та визначає переможців 1 етапу. Про перемогу на 1 етапі учасники повідомляються шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту.