Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
10 травня 2024 року під головуванням секретаря сільської ради Анжели КРІСТЕЛ відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
За результатами роботи схвалено фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Магальська амбулаторія загальної практики сімейної медицини», призначено матеріально відповідальних осіб з числа працівників сільської ради за збереження комунального майна, надано грошову допомогу для вирішення соціально побутових питань 10 військовослужбовцям, які беруть участь у війні проти російського окупанта на загальну суму 50 тисяч гривень, допомогу 6 матерям загиблих героїв з нагоди Дня матері в сумі 18 тисяч грн, для встановлення пам'ятника загиблому військовослужбовцю та поховання на загальну суму 70 тисяч гривень.
Прийняті інші рішення відповідно до повноважень виконавчого комітету.