Обґрунтування закупівлі Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту: Нове будівництво споруди подвійного призначення (з захисними властивостями протирадіаційного укриття) Острицького ліцею Магальської сільської радипо вул. Шкільній, 24

Дата: 14.05.2024 11:28

Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту: Нове будівництво споруди подвійного призначення (з захисними властивостями протирадіаційного укриття) Острицького ліцею Магальської сільської радипо вул. Шкільній, 24 в с. Остриця, Чернівецького району, Чернівецької області. Код ДК021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування. Закупівля проводиться згідно п. 11 постанови КМУ №1178.