Дата: 05.06.2024 16:40

Єдина екологічна платформа "ЕкоСистема"

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від  р.

Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі №

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території «Для розміщення офісних та складських приміщень, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промисловості» в с. Буда, по вул. Хотинській, Чернівецького району, Чернівецької області, площею – 2,2265 га, кадастровий номер 7323083600:06:002:0058 (далі – ДПТ). Зміст ДПТ: детальне планування земельної ділянки в с. Буда, по вул. Хотинській з розміщення офісно-складських та інших будівель. Цілі ДПТ: забезпечення комплексності забудови території; деталізація планувальної структури території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту; уточнення червоних, жовтих ліній та ліній регулювання забудови; уточнення меж всіх обмежень у використанні земель згідно із законодавством, державними будівельними нормами, санітарно-гігієнічними нормами, спеціальною документацією; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення цільового призначення земельної ділянки та її функціонального використання; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; охорони та поліпшення стану навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення; використання підземного простору.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Магальська сільська рада.

1. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення

Громадське обговорення Детального плану території «Для розміщення офісних та складських приміщень, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промисловості» в с. Буда, по вул. Хотинській, Чернівецького району, Чернівецької області, площею – 2,2265 га, кадастровий номер 7323083600:06:002:0058 (далі – ДПТ). Зміст ДПТ: детальне планування земельної ділянки в с. Буда, по вул. Хотинській з розміщення офісно-складських та інших будівель, розпочинається з  05.06.2024 по 05.07.2024 року. Громадські слухання відбудуться 05.07.2024 року об 11-00 год. В приміщенні Магальської сільської ради.

1. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення

зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; в електронному вигляді на електронну адресу: magala.rada@ukr.net. Пропозиції подані після встановленого строку, не розглядається.

1. Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

05.07.2024 року

1. Час проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

11-00 год.

1. Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Магальська сільська рада (60313, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Магала, вул. Г.Нандріша, 61

1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Магальська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області (60313, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Магала, вул. Г.Нандріша, 61, тел. 037(33)-612-85; 037(33)-612-88; e-mail: magala.rada@ukr.net). Відповідальна особа: Саінчук Степан Іванович, тел. 037(33)-622-85; 037(33)-612-88).

1. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Магальська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області (60313, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Магала, вул. Г.Нандріша, 61, тел. 037(33)-612-85; 037(33)-612-88; e-mail: magala.rada@ukr.net). Відповідальна особа: Саінчук Степан Іванович, тел. 037(33)-612-85; 037(33)-612-88).

1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводилися.

Замовник/Уповноважена особа замовника:

Магальська сільська рада. /Саінчук Степан Іванович