З початку року 185 переміщених осіб знайшли роботу на Буковині

Дата: 08.07.2024 12:06

З початку року 185 переміщених осіб знайшли роботу на Буковині

На Буковині, з початку року, 185 внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу за допомогою служби зайнятості. Найбільша кількість працевлаштованих у Чернівецькому районі – 127 осіб, у Дністровському – 45 та 13 у Вижницькому районах.

У Чернівецькому районі внутрішньо переселені особи працюють бухгалтерами, фахівцями, адміністраторами, інспекторами кредитними, дизайнером графічних робіт, керівниками, водіями та баристами, кухарами та лікарями.

У Дністровському районі – спеціалістами державної служби, фармацевтами, волочильником дроту, гальваніком, апаратником з виробництва олії та тваринних жирів, інструктором з фізкультури та музейним доглядачем

У Вижницькому районі ВПО працюють менеджерами зі збуту, укладальниками-пакувальниками, інспектором, обвалювальником тушок птиці, слюсарем-ремонтником, складальником виробів з деревини та робітником фермерського господарства.

Також 34 ВПО проходили професійне навчання, 12 брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 10 – отримали ваучер на перепідготовку або підвищення кваліфікації. А також 5 переміщених осіб отримали мікрогранти на розвиток власної справи.

Станом на 8 липня статус безробітного мають 580 осіб з числа переміщених.

Звертаємо увагу роботодавців, що за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб можна отримати компенсацію.

З питань працевлаштування, отримання компенсацій можна отримати інформацію  у найближчому центрі зайнятості або за телефоном 0372950211 проконсультують фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості